Děčín: Via ferrata na Pastýřskou stěnu zažije jedinečný závod

17.09.2019 8:38 | Zprávy

První čtyřiadvacetihodinový nonstop závod HOTROCK VIA FERRATA CHALLENGE 2019 se bude konat v Děčíně. Jedná se o vůbec první ročník závodu svého druhu na světě.

Děčín: Via ferrata na Pastýřskou stěnu zažije jedinečný závod
Foto: decin.cz
Popisek: Děčín

Jeho cílem je vylézt za 24 hodin co nejvíce ferrat. Hodnotí se počet vylezených cest s jejich obtížností. Startovat je možné buď jako jednotlivec, nebo ve dvoučlenném či čtyřčlenném týmu.

Via ferratový závod odstartuje v pátek 27. 9. 2019 v 19 hodin a jeho konec bude o den později v sobotu 28. 9. v sedm večer. Po vyhlášení výsledků bude následovat after party. V případě nepříznivého počasí se akce přesune na 4. až 5. října.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hodonín: Adventní běh přilákal běžce všech generací

22:42 Hodonín: Adventní běh přilákal běžce všech generací

Rekordních 178 účastníků se v sobotu 6. prosince postavilo na start oblíbené běžecké akce Hodonínské…