Děčín: Zázemí pod ferratou bude město znovu řešit

16.02.2021 13:51 | Zprávy
autor: PV

Zázemí pod via ferratou, na jehož podobu město zhruba před rokem vypsalo soutěž, se nebude realizovat podle žádného z předložených návrhů. Radní města zakázku zrušili, zázemí chce nové vedení města řešit komplexně spolu s revitalizací celého Labského nábřeží.

Děčín: Zázemí pod ferratou bude město znovu řešit
Foto: decin.cz
Popisek: Děčín

Zakázka „Zázemí Via Ferraty – Pastýřská stěna, Labské nábřeží, Děčín – Podmokly – zpracování návrhu a projektové dokumentace“ byla zveřejněna přibližně před rokem. Do otevřené soutěže o návrh se přihlásili tito uchazeči: re:architekti studio s.r.o. a Dipl.Arch. Elan Neumann Fessler. Po posouzení nabídek komise doporučila k realizaci návrh studia re:architekti. Rada města však následně rozhodnutí odložila a nechala o vítězném návrhu hlasovat veřejnost. Ta se jednoznačně vyjádřila pro návrh architekta Fesslera. Problematika zázemí pod via ferratou se dostala opětovně do jednání rady města až na prvním letošním zasedání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Pojišťovna

Paní poslankyně, četla jsem zde přepis vašeho projevu ve sněmovně, kde vynášíte do nebes VZP. Já jsem pojištěna u jiné pojišťovny. V čem je podle vás VZP lepší než všechny ostatní pojišťovny? Jak jsem to četla, napadlo mě, že bych k ní přešla, proto se i ptám. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Zájemci o místo v parkovacím domě Atom se mohou hlásit od 1. dubna

22:05 Plzeň: Zájemci o místo v parkovacím domě Atom se mohou hlásit od 1. dubna

Zájemci o parkovací místa v dokončovaném parkovacím domě u obchodního centra Atom v Sokolovské ulici…