„Rada města zvážila všechny podněty a okolnosti a na jejich základě dospěla k rozhodnutí, že změny v jízdních řádech nastanou až na jaře. Chceme, aby dopravní podnik přišel s novým návrhem na úsporná opatření tak, aby byla přijatelná pro městskou kasu, vedla k patřičné úspoře finančních prostředků a samozřejmě zajišťovala základní potřeby na dopravu pro obyvatele města,“ vysvětlila Marie Blažková, primátorka města. V praxi to znamená, že původně avizované omezení některých spojů nyní nenastane. K žádným změnám v jízdních řádech nedojde minimálně do doby, než dopravní podnik navrhne změny, které povedou k úspoře.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

