Den zdraví na městské části Praha 5: Nechte si změřit tlak nebo index tělesné hmotnosti

7. 5. 2017 10:34

Dne 10. května 2017 od 13 hod. do 17 hod. v prostorách Úřadu MČ Praha 5 pořádá Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem v Praze tradičně již 17. ročník zdravotně vzdělávací akce pro občany Prahy 5 pod záštitou starosty ing. Pavla Richtra a radního JUDr. Petra Lachnita.

Den zdraví na městské části Praha 5: Nechte si změřit tlak nebo index tělesné hmotnosti
Foto: Praha 5
Popisek: 17. ročník zdravotně vzdělávací akce pro občany Prahy 5 se konal pod záštitou starosty Pavla Richtra a radního Petra Lachnita (na snímku vpravo).

V prostorách radnice Prahy 5, Štefanikova 13 nabídneme změření krevního tlaku, stanovení indexu přiměřené tělesné hmotnosti (BMI index), stanovení množství skrytého tuku v těle přístrojem Omron, odborné poradenství ve výživě, inspirace pro zdravý jídelníček - pyramida zdravé výživy, poradenství odvykání kouření, úrazová problematika prevence alergií, prevence karcinomu prsu. Návštěvníci obdrží edukační zdravotně výchovné materiály a drobné dárky.

Den zdraví je zaměřen zejména na občany Prahy 5, ale i pro občany z jiných městských částí. Cílem je motivovat ke změně životního stylu a napomáhat tak ke zvýšení informovanosti veřejnosti o prevenci kardiovaskulárních a nádorových onemocnění, čímž přispívá ke zlepšení zdravotního stavu populace. Součástí je i prezentace organizací, které propagují zdravý životní styl.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroměříž: Radnice koupí nový platební automat do budovy na Husově náměstí

19:33 Kroměříž: Radnice koupí nový platební automat do budovy na Husově náměstí

Městský úřad pořídí nový platební terminál do budovy B na Husově náměstí. „Dosavadní zařízení doslou…