Den zdraví na městské části Praha 5: Nechte si změřit tlak nebo index tělesné hmotnosti

07.05.2017 10:34

Dne 10. května 2017 od 13 hod. do 17 hod. v prostorách Úřadu MČ Praha 5 pořádá Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem v Praze tradičně již 17. ročník zdravotně vzdělávací akce pro občany Prahy 5 pod záštitou starosty ing. Pavla Richtra a radního JUDr. Petra Lachnita.

Den zdraví na městské části Praha 5: Nechte si změřit tlak nebo index tělesné hmotnosti
Foto: Praha 5
Popisek: 17. ročník zdravotně vzdělávací akce pro občany Prahy 5 se konal pod záštitou starosty Pavla Richtra a radního Petra Lachnita (na snímku vpravo).

V prostorách radnice Prahy 5, Štefanikova 13 nabídneme změření krevního tlaku, stanovení indexu přiměřené tělesné hmotnosti (BMI index), stanovení množství skrytého tuku v těle přístrojem Omron, odborné poradenství ve výživě, inspirace pro zdravý jídelníček - pyramida zdravé výživy, poradenství odvykání kouření, úrazová problematika prevence alergií, prevence karcinomu prsu. Návštěvníci obdrží edukační zdravotně výchovné materiály a drobné dárky.

Den zdraví je zaměřen zejména na občany Prahy 5, ale i pro občany z jiných městských částí. Cílem je motivovat ke změně životního stylu a napomáhat tak ke zvýšení informovanosti veřejnosti o prevenci kardiovaskulárních a nádorových onemocnění, čímž přispívá ke zlepšení zdravotního stavu populace. Součástí je i prezentace organizací, které propagují zdravý životní styl.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Město pomůže dětem obětí neštěstí

14:58 Ústí nad Labem: Město pomůže dětem obětí neštěstí

Rozpočtové opatření ve výši 120 000 korun schválila rada města. Peníze jsou určeny dětem rodičů, kte…