Dobrovolníci z Prachatic byli vyhodnoceni v Praze za sbírku Bílá pastelka

10.02.2016 16:27 | Zprávy
autor: PV

K nejlepším dobrovolníkům v charitativní sbírce Bíla pastelka opět patřili zástupci ze Sjednocené organizace nevidomých a slabozrakých z Prachatic. Jitka Sojková a Marie Mrázová se zúčastnily v Praze slavnostního vyhodnocení a ocenění dobrovolníků.

Dobrovolníci z Prachatic byli vyhodnoceni v Praze za sbírku Bílá pastelka
Foto: cs.wikipedia.org
Popisek: Prachatice, ilustrační foto

16. ročník celorepublikové sbírky Bílá pastelka přinesl na speciální služby pro nevidomé a slabozraké 1 731 350,- korun. Všem, kteří si zakoupili symbolickou pastelku či přispěli jinak a spolupodíleli se na této skvělé částce, organizátoři děkují. V Prachaticích byla vybrána v roce 2015 částka 7 234,- Kč. Po Prachaticích chodila dvojice Marie Mrázová s vodícím psem Arven a Andělkou Váchovou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…