Domažlice: Bezbariérové úpravy v ZŠ Komenského 17 přijdou na 34,5 milionu korun

29.07.2020 21:49 | Zprávy
autor: PV

Pět nových učeben v podkroví tzv. chlapecké školy a řada stavebních zásahů kvůli bezbariérovosti objektu základní školy v Komenského ulici je zadáním veřejné zakázky, kterou rada města přidělila společnosti Stavby VZL.

Domažlice: Bezbariérové úpravy v ZŠ Komenského 17 přijdou na 34,5 milionu korun
Foto: domazlice.info
Popisek: Domažlice

Rozpočtové opatření musí ještě schválit zastupitelé. Ti se sejdou na mimořádném jednání ve středu 5. srpna.

,,Společnost Stavby VZL nabídla ve výběrovém řízení nejnižší cenu 34 546 716 korun," uvedl místostarosta Stanislav Antoš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Irena Němcová byl položen dotaz

EU

Upozorňujete, že EU má tendenci potlačovat suverenitu států. Podle mě mnohdy i svobodu lidí, kterým chce lézt do soukromí. O co přesně podle vás EU jde? A kdo to vše řídí? Hodně se mluví o tom, i vy to děláte, že EU dělá to či ono, ale kdo jmenovitě přesně? Ví se, kdo EU řídí a ovládá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Větší množství textilu lze odkládat na sběrné dvory

20:33 Písek: Větší množství textilu lze odkládat na sběrné dvory

Město Písek již řadu let zajišťuje sběr starého textilu prostřednictvím 29 sběrných nádob rozmístěný…