Domažlice: Názvy autobusových zastávek budou revidovány

03.03.2021 21:49 | Zprávy
autor: PV

Připravuje se revize názvů domažlických autobusových zastávek, které nemají aktuální vypovídací hodnotu. Impulzem k chystaným změnám byla dřívější diskuze zastupitelů o názvu zastávky U nemocnice, která odkazuje na bývalou nemocnici, která v tomto místě již nestojí.

Domažlice: Názvy autobusových zastávek budou revidovány
Foto: domazlice.info
Popisek: Domažlice

Dalšími zastávkami, jejichž název zastaral nebo nejsou zcela jasné, jsou například Hodeta, Nábytkář, Elitex, Potraviny, sídliště, ZZN, železniční stanice a železniční zastávka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Věděl jste o tom?

Je pravda, co tvrdí bývalý ředitel ČT2 Jan Štern, a to, že byla zastavena reportáž o selhání při zásahu proti střelci na FF UK, jež by mohla vyústit ve váš tehdejší politický konec jako ministra vnitra?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Liberec: Město vrátilo na Ještěd ovce

20:33 Liberec: Město vrátilo na Ještěd ovce

Na ještědské sjezdovky se vrátila skupina ovcí, které budou přirozeným způsobem pečovat o horské lou…