Domažlice: Služba pro sluchově postižené bude rozšířena

07.03.2021 15:59 | Zprávy

Služba „Infolinka s online přepisem řeči pro osoby se sluchovým postižením", která je k dispozici na webu domažlického městského úřadu, je nově rozšířena o unikátní funkci „text to speech" během hovoru.

Domažlice: Služba pro sluchově postižené bude rozšířena
Foto: domazlice.info
Popisek: Domažlice

Tato nová funkce umožní využít službu i osobám se zhoršenou srozumitelností řeči či její úplnou ztrátou. Uživatel služby bude nově moci svůj dotaz vepsat do speciálního řádku, dotaz bude následně automaticky přečten syntetickým hlasem zaměstnanci úřadu a mluvená reakce úředníka je přepsána profesionálním přepisovatelem do textové podoby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

EU

Tvrdíte, že je Vaší povinností EU zlepšovat. Proč se to tedy neděje? Já mám spíš dojem, že se EU zhoršuje a začínám mít pocit, že vedle šílené zelené politiky jí jde hlavně o tom, jak šmírovat nás lidi a mít lidi pod kontrolou než aby dělala něco dobrého pro lidi.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kladno: Novoroční ohňostroj se neuskuteční

19:44 Kladno: Novoroční ohňostroj se neuskuteční

S ohledem na novelu zákona, která od 1. prosince 2025 ve vymezených zónách výrazně omezuje používání…