Domažlice: Úspory při nočním osvětlení budov ve městě

22.09.2022 12:59 | Tisková zpráva
autor: PV

Osvětlení některých veřejných budov v Domažlicích bude omezeno. Jde o reakci na energetickou krizi vyvolanou válkou, kterou vede Rusko vůči Ukrajině.

Domažlice: Úspory při nočním osvětlení budov ve městě
Foto: domazlice.info
Popisek: Domažlice

"I když má město ještě do konce roku vysoutěženy příznivé ceny za dodávky elektrické energie, přistoupilo už po Chodských slavnostech ke zkrácení nočního osvětlení Kulturního centra Pivovar na dobu od 21 do 24 hodin,“ zmínil místostarosta Stanislav Antoš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Katerina​ Demetrashvili byl položen dotaz

Myslíte, že NATO skončí?

Myslíte, že může fungovat bez USA? A kdyby skončilo, nemyslíte, že to vyvolá třetí světovou válku, protože už řada zemí včetně nás nebude mít ochranu, čehož určitě bude chtít třeba Putin využít? A máme vůbec na to, se případně ubránit bez NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zažijte chutě a vůně Olomouckého tvarůžkového festivalu. Letos podeváté

16:21 Zažijte chutě a vůně Olomouckého tvarůžkového festivalu. Letos podeváté

Dva dny plné folkloru, kultury, zábavy, a hlavně skvělého jídla od špičkových kuchařů. To vše lze za…