Domažlice: Úvěr předfinancuje velký stavební projekt v ZŠ Komenského 17

23.10.2020 14:05 | Zprávy
autor: PV

Domažličtí zastupitelé schválili smlouvu na přijetí dlouhodobého bankovního úvěru ve výši 37 300 000 Kč, uzavřenou mezi městem a Komerční bankou a. s.

Domažlice: Úvěr předfinancuje velký stavební projekt v ZŠ Komenského 17
Foto: domazlice.info
Popisek: Domažlice

Peníze budou sloužit na předfinancování projektu Bezbariérové úpravy ZŠ Domažlice, Komenského 17 a vybudování odborných učeben včetně zajištění vnitřní konektivity.
Městu se už dříve podařilo získat výraznou dotaci z evropských fondů. Tyto prostředky však přijdou až po zkolaudování provedených prací, je proto nutné zajistit jejich předfinancování.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Do města poprvé přijel nový primátor partnerské Míšně

7:33 Litoměřice: Do města poprvé přijel nový primátor partnerské Míšně

Do Litoměřic zavítala v pondělí 22. prosince čtyřčlenná delegace z partnerské Míšně. Poprvé do králo…