Dvůr Králové nad Labem: Kvůli diagnostice je částečně uzavřen most, zastávka „Kostel“ zůstane bez obsluhy

14.12.2015 10:52 | Zprávy

Od pondělí 14. do pátku 18. prosince pracovníci specializované firmy provádějí diagnostiku mostu Jana Palacha. Řidiči tak musejí počítat s dopravním omezením.

Dvůr Králové nad Labem: Kvůli diagnostice je částečně uzavřen most, zastávka „Kostel“ zůstane bez obsluhy
Foto: www.dvurkralove.cz - Miluše Peterová
Popisek: Dvůr Králové nad Labem

Od pondělí 14. do pátku 18. prosince pracovníci specializované firmy provádějí diagnostiku mostu Jana Palacha. „Jedná se o podrobnější průzkum stavu konstrukce mostu Jana Palacha v souvislosti s rekonstrukcí, která se plánuje v roce 2016, abychom v realizační dokumentaci upřesnili některé detaily, které nelze odhalit povrchovou diagnostikou. Díky tomu také minimalizujeme rizika, která by mohla vzniknout při vlastní rekonstrukci,“ uvedl Ctirad Pokorný, vedoucí odboru rozvoje, investic a správy majetku na MěÚ Dvůr Králové nad Labem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Kde na to vše chcete vzít?

A k čemu někomu platit za to, že se vezme? Co z toho bude mít společnost jako celek, zejména, když se dnes čím dál víc lidí rozvádí? Protože to, že někomu dáte příspěvek, jde z našich peněz!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň: Výstava v mázhauzu radnice ukazuje cestu ke zotavení

11:28 Plzeň: Výstava v mázhauzu radnice ukazuje cestu ke zotavení

V mázhauzu plzeňské radnice na náměstí Republiky je až do 9. října 2025 k vidění výstava, kterou při…