Dvůr Králové nad Labem: Na hřišti ve Smetanově ulici jsou nové herní prvky

09.07.2024 13:37 | Tisková zpráva
autor: PV

Žirafa na lezení, oboustranná tabule a kolotoč. To jsou tři nové herní prvky, které přibydou na dětském hřišti ve Smetanově ulici, a to v rámci realizace jednoho ze tří vítězných projektů 3. ročníku participativního rozpočtu města Dvůr Králové nad Labem, který v loňském roce uspěl v hlasování veřejnosti. Navrhovatelem projektu s názvem Rozšíření hřiště ve Smetanově ulici byl Zdeněk Felgr.

Dvůr Králové nad Labem: Na hřišti ve Smetanově ulici jsou nové herní prvky
Foto: Dvůr králové nad Labem
Popisek: Dvůr králové nad Labem

S instalací herních prvků začali pracovníci specializované firmy ve čtvrtek 4. července a vzhledem k tomu, že prvky bylo třeba do země zabetonovat, i s ohledem na bezpečnost není možné je hned začít využívat. Na oboustrannou tabuli budou moci děti začít kreslit již příští týden, tedy 11. července, lezecký prvek však bude možné využívat až od 27. července a k instalaci kolotoče dojde teprve po uplynutí nezbytné technologické pauzy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

EU

Já teda nevím, ale vy máte dojem, že nyní v EU vše neurčují jen státy jako Německo, Francie? Možná máme právo veta, ale k čemu nám je to dobré, když nám EU diktuje vše a čím dál víc má tendenci zasahovat i do soukromí lidí? Nebo to vše se děje, protože naší zástupci v EU jsou k ničemu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prostějov: Směna pozemků pro Jižní prstenec

22:05 Prostějov: Směna pozemků pro Jižní prstenec

Rada města Prostějova schválila záměr směny pozemků, který souvisí s dlouhodobě připravovaným projek…