Dvůr Králové nad Labem: Na městském úřadě znovu zavlaje tibetská vlajka

09.03.2016 11:36 | Zprávy
autor: PV

Město Dvůr Králové nad Labem si také v letošním roce prostřednictvím mezinárodní kampaně „Vlajka pro Tibet“ připomeneme 57. výročí povstání Tibeťanů proti čínské okupaci Tibetu.

Dvůr Králové nad Labem: Na městském úřadě znovu zavlaje tibetská vlajka
Foto: archiv
Popisek: Tibetská vlajka

Ve čtvrtek 10. března tak na žádost Spolku Lungta na budově městského úřadu čp. 38 na náměstí T. G. Masaryka zavlaje tibetská vlajka. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co na to řeknete?

Podle Dobiášové, která vyhrála soud, Wollner stopnul klíčovou investigativní reportáž o hnutí STAN a kriminální kauze Hlubučka. Zajímá mě, co mi k tomu řeknete, pokud se vůbec teda vyjádření dočkáme.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín hledá nové cesty k odolnější městské zeleni

10:23 Zlín hledá nové cesty k odolnější městské zeleni

Do města zavítali zástupci partnerských měst Veszprém (Maďarsko) a Taurage (Litva) v rámci projektu …