Dvůr Králové nad Labem: Zastupitelé schválili rozpočet na rok 2016

10.12.2015 17:59 | Zprávy
autor: PV

Město Dvůr Králové nad Labem bude v roce 2016 hospodařit s rozpočtem ve výši 347,84 mil. Kč. Na svém 6. zasedání, které se konalo v úterý 8. prosince, o tom rozhodli zastupitelé města.

Dvůr Králové nad Labem: Zastupitelé schválili rozpočet na rok 2016
Foto: www.dvurkralove.cz - Miluše Peterová
Popisek: Dvůr Králové nad Labem

Na straně příjmů je plánováno s částkou 314,17 mil. Kč. Rozpočet do jeho vyrovnanosti doplňuje financování, které nemá charakter ani příjmů, ani výdajů, a činí 33,67 mil. Kč. Pokryto bude ze zůstatků z minulých let i z aktuální výše prostředků na účtech města. Pro rozpočet hlasovalo 14 z přítomných zastupitelů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Podle vás máme málo benzínek?

To podle mě fakt ne, přijde mi naopak, že jich máme hodně, ale je pravda, že si cenově moc nekonkurují. Ale to je obecně problém i třeba v obchodech nebo mezi operátory. Čím to podle vás je? Jde s tím něco udělat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Hustopeče: Deset rodin vystoupilo na jednom koncertě

22:42 Hustopeče: Deset rodin vystoupilo na jednom koncertě

Koncert rodin, který každoročně pořádá hustopečská Základní umělecká škola, opět potvrdil, že patří …