Filová (ANO): Nikdo tuto problematiku neřešil a jen nechal růst sociální napětí

23.07.2019 13:02 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k romské problematice

Filová (ANO): Nikdo tuto problematiku neřešil a jen nechal růst sociální napětí
Foto: ANO 2011
Popisek: Eva Fialová

Drobný komentář k dnešnímu rozhovoru: vše se do článku nevejde.

Rozhodně se sousedé nepřetvařují, po krátké chvíli poznáte, kdo a jak mluví pravdu. Rozhodně se nedá ukočírovat temperament, který je v nich zakořeněný.

A to že ví, kdo jsem, je v určitých situacích výhodou. Mnohem rychleji odtajní svůj osobní příběh a přinesou doklady, které ukáží informace černé na bílém. V jiných situacích, převážně rodiných hádkách, je to jen komplikací.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Sebedestrukce EU

Musím vám dát za pravdu, že EU vede sebedestrukční politiku. Vrtá mi ale hlavou, jak je to možné? Kdo to řídí? To jsou všichni tak mimo nebo jim je jedno, co s námi bude?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Očekávaná rekonstrukce „Ostravského mrakodrapu" zřejmě začne koncem léta

22:09 Očekávaná rekonstrukce „Ostravského mrakodrapu" zřejmě začne koncem léta

Soukromý investor, jímž je společnost First Skyscraper, oznámil, že získal stavební povolení na komp…