Frenštát pod Radhoštěm: Rada města schválila ocenění pedagogických pracovníků

01.03.2016 8:27 | Zprávy
autor: PV

Rada města Frenštát pod Radhoštěm schválila ocenění pedagogických pracovníků škol a školských zařízení pro rok 2016.

Frenštát pod Radhoštěm: Rada města schválila ocenění pedagogických pracovníků
Foto: mufrenstat.cz
Popisek: Frenštát pod Radhoštěm

„Návrhy na ocenění podávali ředitelé škol a školských zařízen působících na území našeho města. Dále návrhy projednala komise školství rady města a doporučila radě kandidáty ke schválení,“ uvedla Ludmila Pavlová, vedoucí odboru vnitřních věcí, školství a sportu MěÚ Frenštát pod Radhoštěm. V souladu s Pravidly pro udělování ocenění města bude v letošním roce oceněno osm pedagogických pracovníků. „Slavnostní ocenění se uskuteční 30. března 2016 u příležitosti Dne učitelů. Oceněným bude předána pamětní listina a finanční dar v hodnotě tisíc korun,“ uzavřela Pavlová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pelhřimov: Finalisté soutěže na novou vizuální identitu města

16:32 Pelhřimov: Finalisté soutěže na novou vizuální identitu města

Soutěž na novou vizuální identitu města Pelhřimov vstoupila do další fáze. Porota složená z odborník…