„Návrhy na ocenění podávali ředitelé škol a školských zařízen působících na území našeho města. Dále návrhy projednala komise školství rady města a doporučila radě kandidáty ke schválení,“ uvedla Ludmila Pavlová, vedoucí odboru vnitřních věcí, školství a sportu MěÚ Frenštát pod Radhoštěm. V souladu s Pravidly pro udělování ocenění města bude v letošním roce oceněno osm pedagogických pracovníků. „Slavnostní ocenění se uskuteční 30. března 2016 u příležitosti Dne učitelů. Oceněným bude předána pamětní listina a finanční dar v hodnotě tisíc korun,“ uzavřela Pavlová.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

