Frýdek-Místek: Řidiče čeká omezení na silnici z Ostravy do Beskyd

20.07.2016 20:39 | Zprávy
autor: PV

Ředitelství silnic a dálnic ČR zahájí v nejbližších dnech na území Frýdku-Místku opravu hlavního tahu z Ostravy na Beskydy, která by měla být hotová v polovině října.

Frýdek-Místek: Řidiče čeká omezení na silnici z Ostravy do Beskyd
Foto: frydekmistek.cz
Popisek: Frýdek-Místek

Jedná se o komunikaci, která vede přes město, ale je ve správě a vlastnictví státu. Pracovat se bude v úseku od mostu přes odlehčovací kanál Olešná (v úrovni Hypermarketu Albert a čerpací stanice) až po kruhový objezd u Lidlu, a to v obou směrech.

„Oprava je rozdělena do několika etap a bude probíhat vždy v jednom jízdním směru. První je na řadě oprava mostu přes odlehčovací kanál ve směru na Ostravu, následně se práce přesunou na kruhové objezdy u Tesca a Lidlu, pak se položí nový asfalt mezi kruhovými objezdy a mostem a nakonec bude dokončena oprava mostu ve směru na Frýdlant,“ přiblížil postup prací náměstek primátora Karel Deutscher s tím, že opravu této hlavní komunikace vedoucí přes město realizuje její vlastník, kterým je stát, a to prostřednictvím své organizace ŘSD ČR zřízené Ministerstvem dopravy ČR.

Doprava bude vedena obousměrně v jednom jízdním pruhu. Řidiči by ale měli počítat s tím, že v daných termínech budou uzavřeny jednotlivé sjezdy a nájezdy, čímž se nevyhnou objížďkám, na které bude navádět dopravní značení. Omezení se dotkne i linek MHD, cestující autobusy by tedy měli počítat s možným opožděním některých autobusových spojů.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

22:41 Mladá Boleslav: Akce „Bezpečně u vody"

Na Krásné louce u Jizery se ve dnech 22. a 23. června uskutečnil druhý ročník preventivní akce Bezpe…