Frýdek-Místek: Sanační práce v objektu skladu ve Starém Městě budou zahájeny ve středu

05.02.2019 21:49 | Zprávy
autor: PV

Odvoz nebezpečného odpadu z nelegální skládky ve Starém Městě u Frýdku-Místku zrealizuje společnost AQUATEST a.s., která má zkušenosti s likvidací lagun v Ostravě a likvidací podobné skládky v Lovosicích.

Frýdek-Místek: Sanační práce v objektu skladu ve Starém Městě budou zahájeny ve středu
Foto: frydekmistek.cz
Popisek: Frýdek-Místek

Zítra dopoledne (středa 6. 2., cca 10 hodin) budou na místě probíhat zejména organizační a administrativní záležitosti. Společnost si přebere areál a bude konzultovat zásah chemiků se zástupci policie, hasičů i města tak, aby se vzájemně neomezovali ve výkonech svých činností. Policisté budou i nadále na skládku dohlížet.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Proč jste kývl na nabídku být ministr?

A nebudete jen loutkou Turka? Na mě to i z vašeho vyjádření tak trochu působí. Nic ve zlém, jsem rád, že se tato taškařice o jmenování ministra vyřeší.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Hlasujte pro osobnost myslivosti Libereckého kraje

22:42 Česká Lípa: Hlasujte pro osobnost myslivosti Libereckého kraje

V rámci Krajské myslivecké konference, která proběhne v sobotu 28. března 2026 v multimediálním sále…