Frýdlant: Infocentrum, muzea, kino i radniční věž stále zůstávají uzavřené

12.04.2021 14:51 | Zprávy
autor: PV

V souladu s vládními protiepidemickými opatřeními zůstávají od pondělí 12. dubna 2021 i nadále uzavřeny objekty města, kterými jsou městská muzea - v prostoru radnice (včetně radniční věže) i Špitálek, městské kino a také Turistické informační centrum v přízemí radnice.

Frýdlant: Infocentrum, muzea, kino i radniční věž stále zůstávají uzavřené
Foto: wikipedia
Popisek: Frýdlant

To slouží v současné době výhradně jako centrum pomoci s registrací k vakcinaci proti nemoci Covid-19. Klasické služby infocentra v současné době poskytovat nesmí. Uzavřen je i nadále také Simonův betlém. Rozvolnění vládních opatření umožnila zatím otevřít jen Městskou knihovnu Frýdlant.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Barbora Rázga byl položen dotaz

Airbnb

Tady je nedostatek bydlení, za to dost nabídek Airbnb. Nemyslíte, že na tom je něco špatně|? Hotelů, penzionů atd. máme dost. Já chápu, že si někdo chce přivydělat třeba přes Airbnb, ale jak pak vyřešit bytovou krizi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: O startovací byty byl opět velký zájem, město už zná nové nájemníky

19:47 Pardubice: O startovací byty byl opět velký zájem, město už zná nové nájemníky

Veřejné losování první části programu Startovací bydlení 2026 je za námi. Pardubice v pondělí rozděl…