Frýdlant nad Ostravicí: Turistický chodník na letiště má novou podobu

06.05.2021 12:09 | Zprávy
autor: PV

V pátek 30.04.2021 byla dokončena a převzata stavba „Oprava chodníku nad Harcovským mostem“ financovaná městem Frýdlant nad Ostravicí.

Frýdlant nad Ostravicí: Turistický chodník na letiště má novou podobu
Foto: commons.wikimedia.org/Daniel Baránek
Popisek: Frýdlant nad Ostravicí, Náměstí, vlevo kostel svatého Bartoloměje, vpravo socha Panny Marie Karmelské

V rámci opravy došlo k obnově konstrukčních vrstev chodníku, pokládce povrchu ze zámkové dlažby, osazení žlabového odvodnění a ukotvení zábradlí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostrava: Vánoce dětských pacientů

20:36 Ostrava: Vánoce dětských pacientů

Rovněž letos zůstanou někteří pacienti, včetně dětských, na vánoční svátky v nemocničních zařízeních…