Hodonín: Na stavbách se pracuje venku i uvnitř

18.02.2021 11:11 | Zprávy

Mrazivé počasí v posledních dnech ovlivňuje nepříznivě především venkovní pozemní práce. Na stavbě kanalizace z Výhonu stavbaři pracují v ulici Partyzánské, pod okružní křižovatkou a na sídlišti Jihovýchod.

Hodonín: Na stavbách se pracuje venku i uvnitř
Foto: wikipedia
Popisek: Hodonín

Pod okružní křižovatkou již provedli zkušební vrt, a jakmile to počasí a technologické podmínky dovolí, bude se pokračovat protlačováním kanálu. Zimního počasí a období vegetačního klidu využili zaměstnanci technických služeb a odstranili staré stromy v Měšťanské ulici, která se chystá na celkovou rekonstrukci. Ulice bude mít i novou zeleň. Do závěrečné fáze vstupuje rekonstrukce kina Svět. Hlavní promítací sál, malý sál, výtah i schodiště jsou dokončeny, závěrečné práce se provádějí ve vestibulu. Dokončení rekonstrukce se předpokládá v dubnu letošního roku.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Jak věřit vašim slibům?

Slibujete dostupnější bydlení, konec korupce, ale co se změnilo za ty roky, co jste v politice? Dokonce jste byli dost dlouho součástí vlády. A když jsme u toho, šli byste do koalice se SPOLU a STAN znovu nebo ne? Protože jestli ne, tak kdo jiný vám zbývá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo: Načeratice čeká proměna. Připravuje se revitalizace návsi

7:46 Znojmo: Načeratice čeká proměna. Připravuje se revitalizace návsi

Město Znojmo od loňského roku intenzivně pracuje na přípravě komplexní revitalizace návsi v městské …