Hodonín: Provozní budova zoologické zahrady dostává obrysy

25.07.2019 19:53 | Zprávy
autor: PV

Na jaře začala výstavba provozní budovy zoologické zahrady za přibližně 29 milionů korun. Práce pokračují podle plánu a hrubá stavba naznačuje, jak bude objekt vypadat.

Hodonín: Provozní budova zoologické zahrady dostává obrysy
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Náměstí v Hodoníně

Dokončen by měl být do poloviny příštího roku. Nová stavba vedle hlavního vchodu do zoologické zahrady poskytne zázemí pro zaměstnance a administrativu, budou v ní sklady i prostory pro manipulaci s krmivem pro zvířata.

„V současné době se dokončuje hrubá stavební výroba, připravuje se střešní plášť a konstrukce na solární panel. Uvnitř stavby se začínají dělat rozvody zdravotechniky a dalších sítí,“ přiblížil aktuální stav vedoucí odboru investic a údržby Milan Hudec. „Připravujeme také obkládání fasády keramickými obklady a instalaci hliníkových oken,“ doplnil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Hazardování

Jak přesně dle vašeho vyjádření stát hazarduje s bezpečím dětí i stabilitou zdravotního pojištění? Mimochodem podle mě je toho víc, s čím hazarduje.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rokycany: Lesy města začaly zalesňovat

16:26 Rokycany: Lesy města začaly zalesňovat

Lesy města Rokycan s. r. o. ve spolupráci s TJ Sokol Borek a Mateřskou školou Borek realizovala výsa…