Holešov: Zámek opět hostil večer bojovníků

25. 3. 2019 18:55

Stejně jako v předešlých letech se i letos uskutečnil nebývalou atmosférou protkaný Večer bojovníků, v rámci kterého se spolu utkali bojovníci a bojovnice v thajském boxu.

Holešov: Zámek opět hostil večer bojovníků
Foto: wikipedia
Popisek: Holešov.

Tentokrát si plný sál fanoušků užil 11 zápasů a 2 exhibice, které divákům představily ukázky juda a brazilského jiu-jitsu. Ve čtyřech amatérských zápasech se z domácích představil například Radek Novák, Jan Sklenář nebo Denis Vereš. A nechyběly ani ženy, mezi sebou si to rozdaly Vilma Hubáčková a Silvia Margetinová ze Slovenska. Mezinárodní účast figurovala také v „profi“ zápasech, na galavečeru totiž organizátoři přivítali thaiboxery nejen ze Slovenska, ale také ze Švédska. Ze severu Evropy do Holešova přicestovala Frida Lindberg a Alexander Jansson.

Domácí bojovníci pod vedením Petra Osokina opět čerpali ze zkušeností, které si přivezli z únorového soustředění v Thajsku, kde si kromě sluníčka a krásných pláží užili také čtrnáct dnů dvoufázových tréninků. O Evropský profi titul WFC se utkali borci Marek Novosad ze Sad gym Zlín a Rasťo Fraňo z Cerberos gym Nové mesto nad Váhom. Z tohoto souboje vyšel vítězně Marek Novosad, který je taktéž pod trenérským křídlem Petra Osokina. Letošní pátý ročník galavečera bojového umění s více než tisíciletou tradicí navázal svou kvalitou na minulé ročníky, fanoušci vytvořili skvělou atmosféru, trenéři na své odchovance hrdě dohlíželi a samotní thaiboxeři ze sebe vydali to nejlepší, a bylo to znát.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kroměříž: Zaměstnanci úřadu obstarali nadílku handicapovaným dětem

21:10 Kroměříž: Zaměstnanci úřadu obstarali nadílku handicapovaným dětem

Mikulášské balíčky pro osm desítek dětí ze Základní školy a Mateřské školy Kroměříž, F. Vančury byly…