Holešov rozšířil městský kamerový systém

24.11.2018 21:10 | Zprávy
autor: PV

Na podzim roku 2018, bylo realizováno rozšíření městského kamerového a dohlížecího systému města, který provozuje Městská policie.

Holešov rozšířil městský kamerový systém
Foto: wikipedia
Popisek: Holešov.

Rozšíření kamerového systému bylo realizováno proto, že dosavadní systém se osvědčil, plní svou preventivní funkci a přispívá ke zvýšení bezpečí občanů a návštěvníků města. Díky systému jsou vytvářeny bezpečné zóny v místech, kde je zvýšené nebezpečí narušování veřejného pořádku, poškozování majetku, nebo páchání jiné protiprávní činnosti.

Nová místa osazená otočnými kamerami městského kamerového a dohlížecího systému:
kruhová křižovatka ul. Palackého a 6. května
křižovatka ul. 6. května – Sokolská – Kráčiny
křižovatka ul. 6. května – Dukelská

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A proč tedy zastupujete komunisty?

Když tvrdíte, že ztrátou demokracie a svrchovanosti to končí? Vždyť přesně toho jsme byli svědky právě za komunistů. sám teď tvrdíte, že je to cesta do horoucích pekel, připouštíte tak, že za komunistů to bylo peklo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jičín: Valdštejnova lipová alej bude kulturní památkou

22:09 Jičín: Valdštejnova lipová alej bude kulturní památkou

Rada města vyjádřila souhlas s návrhem od Národního památkového ústavu, aby jičínská lipová alej byl…