Hořice: Citlivá oprava fasád domů ve městě. Účelné i krásné

17.01.2021 10:41 | Zprávy
autor: PV

Pokud chodíte naším městem s očima otevřenýma, určitě jste si povšimli některých krásně opravených domů s citlivě rekonstruovanou fasádou.

Hořice: Citlivá oprava fasád domů ve městě. Účelné i krásné
Foto: horice.org
Popisek: Hořice

Záleží do velké míry na vlastnících, jakou formu oprav starých domů a jejich fasád zvolí, těm co zachovají původní vzhled, samozřejmě za použití moderních metod a materiálů patří samozřejmě uznaní a velký palec nahoru!

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Alkohol

Tvrdíte, že k tomu, aby poslanci nepili ve sněmovně alkohol, nepotřebujete zákon. Opravdu? Můžete se zaručit, že ho někteří ve sněmovně nepijí? A proč je tam vůbec dostupný? V normální práci to není. Proč by to mělo být ve sněmovně jinak? Taťána

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Český Těšín: Třetí informační panel už slouží cestujícím

22:41 Český Těšín: Třetí informační panel už slouží cestujícím

Máme novu zprávu pro všechny, kteří v Českém Těšíně využívají autobusovou dopravu.