Hradec Králové: Dětský denní rehabilitační stacionář má novou klimatizaci

25.04.2021 12:13

Novou klimatizaci v těchto dnech získal dětský denní rehabilitační stacionář v Hradci Králové. Technickou správu budovy stacionáře zajišťuje Správa nemovitostí Hradec Králové, která právě dokončila instalaci klimatizací ve vybraných místnostech.

Hradec Králové: Dětský denní rehabilitační stacionář má novou klimatizaci
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové
reklama

V únoru výběr dodavatele, kterým byla firma Recu-Clim s nabídkovou cenou zakázky za necelých 333 tis. Kč, schválila rada města. Akce byla realizována na základě požadavku ředitelky stacionáře MUDr. Miloslavy Zídkové.

Zařízením se osazovalo celkem osm místností – čtyři kanceláře, dvě herny pro děti a dvě rehabilitační místnosti. Umístěno bylo celkem osm vnitřních a čtyři venkovní jednotky, které splňují nejpřísnější hygienické parametry především hlukové zátěže. Práce byly zahájeny v březnu a veškerý harmonogram byl přizpůsoben režimu dětského stacionáře. Pokud nemohly být práce provedeny během standardního provozu, byly uskutečněny o víkendech. Dodavatelské firmě se podařilo dílo dokončit bezmála o měsíc dříve.

Dětský denní rehabilitační stacionář v Hradci Králové poskytuje komplexní poradenství a rehabilitační péči dětem s poruchami hybnosti a opožděným psychomotorickým vývojem. Tato městská organizace s kapacitou 30 dětí je určena zdravotně postiženým dětem s kombinovanými vadami, a to formou ambulantní a denního pobytu, a je zároveň školicím pracovištěm pro studenty odborných škol.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hradec Králové: Město získalo stomilionovou dotaci na lávku u Aldisu

14:05 Hradec Králové: Město získalo stomilionovou dotaci na lávku u Aldisu

Stavba lávky přes Labe u hradeckého kongresového centra Aldis má začít za pár měsíců.