Dosáhnout příznivá čísla a postupně snižovat neuhrazené pohledávky se pracovníkům odboru správy majetku města povedlo například u odběratelů, kteří dlužili za nájem nebytových prostor, pozemků či reklam. „Postupné snižování pohledávek je jedním z prioritních úkolů odboru správy majetku města. Je to velmi náročná práce, pozitivní čísla ale jasně ukazují, že změny v řešení a důslednost ve vymáhání pohledávek se vyplácí,“ uvedla náměstkyně primátora pro majetek města a městských organizací Romana Lišková.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

