Hradec Králové: Nové akce v aquacentru nejsou apríl

22. 3. 2019 19:53

Na duben připravila Správa nemovitostí Hradec Králové, provozovatel plaveckého areálu na Eliščině nábřeží, pro návštěvníky aquacentra celkem tři akce. Dvě úplně nové startují od 1. dubna.

Hradec Králové: Nové akce v aquacentru nejsou apríl
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

Vedle věrnostní akce 10+1, která je pro všechny návštěvníky aquacentra, je další akce určena pro rodiny s dětmi. Každý pátek budou mít při návštěvě aquacentra děti do 15 let 50% slevu na vstupném.

Věrnostní akce 10+1 bude probíhat v aquacentru od 1. dubna do 30. června a zúčastnit se jí může každý návštěvník. Nezáleží na tom, zda přijde na jednorázové vstupné nebo má čipové hodinky. K účasti si stačí pouze vyzvednout věrnostní kartičku na recepci aquacentra a pak za každou návštěvu aquacentra získávat razítka. Razítka mohou návštěvníci získat i za své děti při společné návštěvě. Vyplněnou věrnostní kartu bude možné vyměnit za některý z dárků na recepci aquacentra. Kartu bude možné vyměnit rovněž za celodenní vstup do aquacentra zdarma.

Druhou novinkou v aquacentru je akce děti za polovinu. Každý pátek od 14 hodin (vyjma svátků a prázdnin) bude možné ke vstupence pro dospělého získat 50% slevu pro děti do 15 let. Tato sleva platí jak pro jednorázové vstupy, tak i pro stávající čipovkáře. Majitelé čipových hodinek se jen musí zastavit na recepci aquacentra, aby jim tato sleva byla na hodinky načtena.

A o velikonočních prázdninách, od 18. do 22. dubna 2019, bude navíc zdarma prodloužena doba každého vstupu do aquacentra o 20 minut.

Od začátku dubna dojde i ke změně v provozu finské sauny v městských lázních a to tak, že celé pondělí bude vyhrazeno pouze ženám. Ostatní dny zůstávají beze změny.

Kompletní informace a pravidla nových akcí jsou zveřejněny na webových stránkách www.snhk.cz.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Otrokovice: Radnice se chce přiblížit občanům

8:36 Otrokovice: Radnice se chce přiblížit občanům

Otrokovičtí obyvatelé mají k dispozici další komunikační kanál s otrokovickou radnicí. Své podněty m…