„Oprava Moravského mostu se připravovala již delší dobu, ale nebylo jednoduché připravit uzavření této frekventované oblasti. Jako vhodné se nám proto pro opravy mostu jevilo využít uzavírky, která zde teď několik měsíců je kvůli stavebním pracím na křižovatce Fortna a přestupnímu terminálu MHD,“ vysvětluje náměstek primátora pro oblast správy majetku města Pavel Marek.
Údržbové práce zahájí Technické služby Hradec Králové v příštím týdnu. „Na mostě bude obnoven povrch vozovky a chodníků, opraví se mostní závěry a proveden bude také antikorozní nátěr zábradlí. Do spodní části mostu pak budou umístěny sítě proti holubům,“ uvádí náměstek Marek.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV