Hradec Králové: Způsobem drive-in můžete volit na dvoře Magistrátu

29.09.2020 18:35

Na dvoře Magistrátu města Hradec Králové budou během zítřejšího dne k dispozici dvě speciální volební stanoviště, která jsou určena pouze voličům, kteří se ocitli v karanténě nebo v izolaci kvůli onemocnění covid-19. Možnost tohoto drive-in hlasování je možné využít během zítřejšího dne 30. září v čase od 7 do 15 hodin.

Hradec Králové: Způsobem drive-in můžete volit na dvoře Magistrátu
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové
reklama

Stanoviště je uzpůsobeno pro průjezd motorového vozidla s vjezdem ze Šimkovy ulice. Na místě bude na průběh voleb dohlížet státní i městská policie.

Volič s rouškou či jinou ochranou úst a nosu, vjede do dvora hradeckého magistrátu, kde zastaví na určeném volebním stanovišti u volební komise. Členy této volební komise jsou kromě dvou zapisovatelů ještě příslušníci Agentury vojenského zdravotnictví. Volič bude povinen prokázat se občanským průkazem. Bude rovněž vyzván k sejmutí ochrany úst a nosu jen na krátkou chvíli pro případy nutné identifikace. Poté bude volič moci odvolit. Doporučeno je všem voličům, kteří se účastní voleb tímto způsobem, aby si s sebou vzali hlasovací lístky, které obdrželi do svých schránek. Hlasovací lístky budou k dispozici také na stanovištích.

Na dvůr hradeckého magistrátu města nebude možné po dobu provozu stanovišť se speciálním způsobem hlasování, a to od 7 do 15 hodin, vjíždět bez účelu hlasování, případně zde ponechávat svůj vůz. Parkování je možné na parkovišti za magistrátem města u Šimkových sadů.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Aš: Město chce v příštím roce pořídit druhé veřejné toalety, investovat bude i do stávajících v tržnici na Poštovním náměstí

21:49 Aš: Město chce v příštím roce pořídit druhé veřejné toalety, investovat bude i do stávajících v tržnici na Poštovním náměstí

Na schůzi Rady města Aše, konané dne 12. října, se řešila také investice do veřejného WC. V této sou…