Hradečtí sportovci o peníze z loterií nepřijdou ani letos

13.02.2015 21:08 | Zprávy

Šest milionů a šest set tisíc korun hodlá město dát královéhradeckým sportovním organizacím, a to nad rámec standardních grantových prostředků. Jde o peníze, které městu plynou z výherních automatů a loterií. Jednotlivým organizacím budou finanční prostředky přiděleny prostřednictvím Královéhradecké unie sportu. S návrhem souhlasili radní města a konečné slovo bude na zastupitelích poslední úterý v měsíci únoru.

Hradečtí sportovci o peníze z loterií nepřijdou ani letos
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

„Jedná se jako tradičně o část příjmů města z výherních automatů a loterií, které bychom opět rádi rozdělili mezi sportovní organizace provozující činnost na území našeho města, “ říká náměstek primátora s gescí za sportovní oblast Milan Jaroš.

Královéhradecká unie sportu přerozdělí mezi koncové příjemce tedy i letos částku 6,6 mil. Kč, přičemž jí bude za administraci výplat náležet jedno procento z této částky. S návrhem vyslovila souhlas také nově složená sportovní komise, která se shodla, že mezi příjemci výše uvedených příspěvků nebudou akciové společnosti města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Hradeckralove.org

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Neurčuje v EU vše jen elita?

Která je navíc nevolená občany. Vždyť to je pořád dokola. Evropská komise o něčem rozhodla, něco nařizuje apod. K čemu vlastně volíme vás europoslance?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mladá Boleslav: Stovky lidí se sejdou u jednoho stolu

22:09 Mladá Boleslav: Stovky lidí se sejdou u jednoho stolu

Prostranství před Altánem protne 14. srpna od 18 hodin dlouhý prostřený stůl, ozdobený lučním kvítím…