Hranice: Předzámčí dostává novou tvář

20.07.2019 20:06 | Zprávy
autor: PV

Změnou prochází dvorek na levé straně u jižního vstupu do zámku. Právě zde vzniká upravené místo pro venkovní kavárenské posezení s dětským koutkem.

Hranice: Předzámčí dostává novou tvář
Foto: mesto-hranice.cz
Popisek: Hranice

Prostor bude výškově rozčleněn tak, aby bylo možno podávat občerstvení oknem kavárny na zámku. Vznikne i klidová zóna v podobě malé městské zahrady, kde si lidé budou moci v rušném centru města posedět na lavičkách, obklopených záhonky s dominantou nepravidelně umístěných zimostrázů a skupinou pnoucích růží na trelážích podél ohradní zdi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Politická kultura

I mě se čím dál víc příčí. Stejně, jako se mi příčí to, jak politici pohrdáte těmi, co mají odlišný názor a urážíte je. Netvrdím, že vy, ale třeba politici z ODS a STAN to dělají. A nevšimla jsem si, že byste se proti tomu ohradila. Proč? A jak tedy přesně chcete změnit politickou kulturu? Kristýna

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tábor: Táborský autobus dostane druhý život v Moldavsku

16:47 Tábor: Táborský autobus dostane druhý život v Moldavsku

Symbolické předání klíčů, podpis darovací smlouvy za účasti velvyslankyně Moldavské republiky v ČR G…