Hranice: Začínáme pracovat na Programu rozvoje města

17.02.2019 14:52 | Zprávy
autor: PV

Město Hranice spustilo důležitý projekt zaměřený na budoucí rozvoj města. V lednu 2019 byly zahájeny práce na vytvoření „Programu rozvoje města Hranic na roky 2020–2030“. Do procesu jeho tvorby budou zapojeni i občané Hranic, již v březnu a dubnu proběhne průzkum spokojenosti obyvatel.

Hranice: Začínáme pracovat na Programu rozvoje města
Foto: mesto-hranice.cz
Popisek: Hranice

Program rozvoje města přináší společnou sdílenou vizi rozvoje našeho města v následujících letech - je to tvůrčí živý dokument reagující na potřeby města Hranice a jeho obyvatel.

Jedná se o základní rozvojový dokument, který stanoví dlouhodobé i krátkodobé cíle, opatření a jednotlivé aktivity, kterými se těchto cílů dosáhne. Dokument bude vycházet ze skutečných potřeb a možností, odhalí slabiny i přednosti, bude čerpat z názorů veřejnosti i odborníků a bude tvořen tak, aby zachoval kontinuitu i přes další volební období.

Velmi důležitým podkladem pro vypracování Programu rozvoje města Hranice budou preference a priority Vás – občanů, z toho důvodu je na měsíce březen a duben 2019 plánována realizace průzkumu spokojenosti obyvatel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Zvyšujeme frekvenci kropení ulic

7:27 Ústí nad Labem: Zvyšujeme frekvenci kropení ulic

Nadcházející tropické teploty bere město vážně. Pro zvýšení bezpečnosti a komfortu obyvatel se rozho…