Humpolec: Město vybere nového provozovatele altánu, chce širší nabídku občerstvení i služeb

24.01.2023 19:53 | Tisková zpráva
autor: PV

Město Humpolec hledá nového provozovatele altánu s občerstvením v parku Stromovka. Důvodem je záměr rozšířit otevírací dobu i nabídku poskytovaného sortimentu a služeb.

Humpolec: Město vybere nového provozovatele altánu, chce širší nabídku občerstvení i služeb
Foto: infohumpolec.cz
Popisek: Humpolec

„Měly by více vyhovovat nejen každodennímu provozu parku, ale také kulturním, společenským a sportovním akcím, které se v něm konají,“ říká starostka Alena Štěrbová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kladno: Dny města hlásí vyprodáno

22:41 Kladno: Dny města hlásí vyprodáno

O letošní Dny města Kladna (11. – 13. 9.) je enormní zájem a rekordní rychlost, s jakou Kladeňáci vy…