Hustopeče: S oteplením začnou práce na zahradě U Rybiček

27.02.2021 10:41 | Zprávy
autor: PV

Vodní svět, variabilní herní prvky, vyvýšené záhony, ohniště a spousta dalších aktivit čeká na školčátka z Mateřské školy U Rybiček ve zbrusu nové zahradě.

Hustopeče: S oteplením začnou práce na zahradě U Rybiček
Foto: hustopece-city.cz
Popisek: Hustopeče

Poslední etapa téměř 34 milionové dotace na přístavbu nových tříd a rekonstrukci okolí se začne budovat s příchodem prvních teplých dnů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Pomoc rodinám

Vy teď hodně prezentuje návrhy na pomoc rodinám, ale proč jste na jejich prosazení netlačili víc v minulém volebním období, když jste byli ve vládě, a kdy podle mě problém narůstal do obřích rozměrů? Netvrdím, že za to můžete vy, ale ani si nemyslím, že jste lidem nějak pomohli.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ostrava: Bývalý výstavní pavilon G se mění v divadlo

11:17 Ostrava: Bývalý výstavní pavilon G se mění v divadlo

Národní divadlo moravskoslezské může začít s rekonstrukcí bývalého výstavního pavilonu G na ostravsk…