Jablonec nad Nisou: Magistrát bude 10. července bez proudu

04.07.2020 6:32 | Zprávy
autor: PV

V pátek 10. července budou zavřené obě budovy jabloneckého magistrátu. Důvodem je plánovaná odstávka elektrické energie.

Jablonec nad Nisou: Magistrát bude 10. července bez proudu
Foto: Stavbarokulibereckehokraje.cz
Popisek: Rekonstrukce budovy Muzea skla a bižuterie, Jablonec nad Nisou

„Na 10. července naplánoval distributor odstávku budovy radnice od elektrické energie. Tím vznikne zaměstnancům překážka v práci, proto bude radnice zavřená,“ říká tajemník magistrátu Marek Řeháček. Jelikož na radnici jsou napojené servery také budovy správního odboru v Komenského ulici, nebude možné vyřizovat ani řidičské a občanské průkazy, trvalé pobyty, přihlašovat vozidla apod. Proto bude v pátek 10. července zavřený celý jablonecký magistrát. Své věci si můžete vyřídit opět ne v úterý 7. července, správně je v pondělí 13. července.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Děti z mateřinek poměřily síly ve fotbale

13:44 Litoměřice: Děti z mateřinek poměřily síly ve fotbale

Již potřinácté se s koncem školního roku mezi sebou utkaly litoměřické mateřinky ve fotbale. Zápolen…