V této chvíli má tedy vedení města k dispozici dva znalecké posudky, které určují cenu podílu. Krom ocenění společností TACOMA se jedná o ocenění, které bylo součástí nabídky společnosti MVV na odkup jejího podílu v JTR z 19. 6. 2012. Toto ohodnocení ve výši 268 214 000 Kč si nechala pro svou potřebu vypracovat MVV Energie CZ, a. s..
Obě ocenění stejného procentního podílu ve společnosti JTR, a. s. se výrazně liší.
Zastupitelstvo města deklarovalo již vloni v prosinci, že má zájem o urychlené vyřešení problematiky teplárenství v Jablonci nad Nisou a nyní je vedení města připraveno jednat o výši kupní ceny a dokončení koupě akciového podílu společnosti MVV v JTR, a.s.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku
Centrum pravidel a procesů ParlamentníListy.cz
Jaká je ta vaše taktika, jak zabránit úpadku průmyslu?
A myslíte, že je reálné zabránit tomu, co předvádí EU? Podle mě si dělá stejně co chce, bez ohledu na to, co chce většina občanů EU, protože rozhodují hlavně ti nikým nevolení.
Další články z rubriky
16:09 Česká Lípa: Špičák láká na stezky, vyhlídky i dřevěné sochy
Oblíbený českolipský kopec Špičák prošel v uplynulých měsících rozsáhlou revitalizací.
- 11:17 Kopřivnice: Na Luhách se řešilo odstavné parkoviště
- 7:14 Jičín: Dražba pozemků v lokalitě Kasárna naplnila očekávání
- 22:09 Příbram: Jiráskovy sady prošly významnou proměnou
- 19:06 Děčín: Na bezpečnost dohlíží modernizovaný kamerový systém
- 16:21 Prostějov: Pomozte nám zjistit zájem o družstevní bydlení



