Jičín: Během Evropského týdnu mobility bude MHD zdarma

16.09.2022 11:07 | Tisková zpráva

Město Jičín se opět připojí k Evropskému týdnu mobility. Budeme opět hledat a prozkoumávat jiná, alternativní řešení dopravy, než na jaká jsme si zvykli. Právě proto bude jičínská MHD po sedm dní od 16. do 22. září k dispozici zdarma.

Jičín: Během Evropského týdnu mobility bude MHD zdarma
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jičín

Jedná se o malý autobus, který jezdí po smyčce v Jičíně a který má na sobě nalepeno „Jičín svým občanům“. Ačkoliv tento autobus po Jičíně krouží již řadu let a má své pravidelné pasažéry, mnoho občanů o něm neví. Často ho ovšem využívají obyvatelé Nového Města či Robous. Jízdní řád je k dispozici na webových stránkách ZDE – sekce Doprava, průkazy, evidence obyvatel a matrika – Jízdní řád MHD Jičín.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. et Ing. Miloš Nový byl položen dotaz

Nemyslíte, že byste jako politici měli respektovat především názor většiny lidí?

Ne jen odborné veřejnosti? Jeden příklad za všechny. Podle různých průzkumu většina Čechů nechce Euro, a vy ho přesto prosazujete. Tak kde je pak nějaký respekt? Nehledě na to, že proti přijetí Eura je třeba i řada odborníků a ekonomů.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Opravy chodníků a vozovek jsou v plném proudu

20:36 České Budějovice: Opravy chodníků a vozovek jsou v plném proudu

Obnovy chodníků v úsecích Holečkova – Budivojova a Jeremiášova – Nádražní začaly v druhé polovině sr…