Jičín: Kaple na hřbitově přejde do majetku města

13.05.2017 7:32 | Zprávy
autor: PV

Zastupitelé přijali dar Římskokatolické farnosti - arciděkanství Jičín, která nabídla městu bezúplatně nepamátkovou márniční kapli.

Jičín: Kaple na hřbitově přejde do majetku města
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jičín

Ta se nachází zhruba uprostřed hlavního městského hřbitova na Novém Městě a je zatím nevyužitá. Potřebuje nutně ale celkovou opravu, která je odhadována na 1,2 – 1,5 milionu korun.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jana Černochová byl položen dotaz

Mohu vás požádat o vyjádření?

Je to, co píše Rajchl pravda? U něj jeden nikdy neví. A jestli ano, jak to vysvětlíte? Děkuji https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Rajchl-PRO-Kontrakt-Fialovy-vlady-je-nejhorsi-na-svete-791747 Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pelhřimov: Oprava zimního stadionu začne na jaře

22:09 Pelhřimov: Oprava zimního stadionu začne na jaře

Zahájení rozsáhlé modernizace stadionu v současné době brání zpoždění na straně energetické společno…