Jičín připravuje žádost o dotaci na 6. etapu regenerace sídliště Husova

03.03.2020 10:02 | Zprávy
autor: PV

Rada města schválila podání žádosti o dotaci ze Státního fondu rozvoje bydlení na 6. etapu regenerace sídliště Husova. Dále doporučuje Zastupitelstvu města schválit financování šesté etapy v letech 2020 až 2024 v celkové výši 10,5 milionu Kč. Realizace  je však podmíněna získáním dotace ze Státního fondu rozvoje bydlení, stejně jako v předchozích etapách, na které město Jičín také dotace obdrželo. O dotaci město požádá ještě letos. Je poskytována  ve výši 50 procent z uznatelných nákladů, maximálně ale ve výši 6 milionů Kč. 

Jičín připravuje žádost o dotaci na 6. etapu regenerace sídliště Husova
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jičín

Na jaře bude po zimní přestávce opět pokračovat 5. etapa regenerace sídliště Husova, která byla zahájena loni a má být dokončena do konce června  letošního roku. Velká část prací se bude realizovat na plochách v sousedství samoobsluhy Billa a panelového domu čp. 893.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Plzeň 1: Kam poputují veřejné peníze, opět rozhodnou občané

11:17 Plzeň 1: Kam poputují veřejné peníze, opět rozhodnou občané

První plzeňský obvod spouští druhý ročník tzv. participativního rozpočtu.