Jihlava: Cenu Horác převzali Lenka Schreiberová a Jakub Škrdla

14.11.2024 7:31 | Tisková zpráva
autor: PV

V Horáckém divadle Jihlava se uskutečnilo předávání cen divácké ankety Horác za uplynulou divadelní sezónu 2023/2024.

Jihlava: Cenu Horác převzali Lenka Schreiberová a Jakub Škrdla
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Ceny divácké ankety Horác jsou předány. Herečkou 84. divadelní sezóny se stala již poněkolikáté Lenka Schreiberová, hercem pak Jakub Škrdla.

Jubilejním 30. ročníkem provázel dnes již bývalý herec Horáckého divadla Jihlava Lukáš Matěj spolu se svou novou kolegyní ze Slováckého divadla Pavlínou Hejcmanovou. O hudební část celého galavečera se postaral Bigband Goody Moody pod vedením Matouše Hamerníka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

K uprchlíkům

Tvrdíte, že naše ekonomické možnosti v souvislosti s pomocí uprchlíkům nejsou nekonečné. Podle bývalé vlády jsou pro nás ale uprchlíci ekonomickým přínosem. Je to tak nebo není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Starosta Jan Vrba ocenil tři významné osobnosti

22:08 Cheb: Starosta Jan Vrba ocenil tři významné osobnosti

Hlavní sál Kulturního centra Svoboda se ve čtvrtek zaplnil osobnostmi města i okolního regionu. Kona…