Jihlava: Týden sociálních služeb

25.09.2018 19:53

Cílem Týdne sociálních služeb v Jihlavě je představit a zviditelnit sociální služby veřejnosti a přispět k jejich akceptaci jako přirozené a nutné součásti každé moderní společnosti. Pět dní plných prezentací, setkávání laické i odborné veřejnosti a diskuzí začíná 8. a potrvá do 12. října.

Jihlava: Týden sociálních služeb
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

„Tradičně se uskuteční dny otevřených dveří u jednotlivých organizací, kde se občané budou moci seznámit s činností a poskytovanými službami přímo u jejich poskytovatelů. Dále bude občanům nabízena pomoc formou poradenství ze strany sociálních pracovníků Magistrátu města Jihlavy,“ prozradil náměstek primátora pro sociální oblast Vratislav Výborný.

Letošní ročník však čeká malá změna, neuskuteční se prezentace jednotlivých sociálních služeb na Masarykově náměstí a v DIODu. „Důvodem byl poměrně malý zájem z řad občanů o toto setkání,“ doplnil Vratislav Výborný.

Týden sociálních služeb je vyhlašován celostátně Asociací poskytovatelů sociálních služeb České republiky ve spolupráci s Ministerstvem práce a sociálních věcí. Stejně jako při minulém ročníku i letos budou oceněni vybraní zaměstnanci v oblasti sociálních služeb, a to 10. října v Gotickém sále jihlavské radnice.

„Tímto bych chtěl zároveň pozvat všechny, které problematika sociálních služeb zajímá k účasti,“ pozval náměstek primátora.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Luhačovice vybudují hřiště na pétanque, těší se na něj zejména senioři

19:53 Luhačovice vybudují hřiště na pétanque, těší se na něj zejména senioři

Nové hřiště na oblíbenou hru pétanque nabídne svým občanům i široké veřejnosti už brzy město Luhačov…