Jihlava: Vánoční putování letos opět v Jihlavě

24.11.2021 13:02 | Tisková zpráva

Vánoce budou v Jihlavě letos opět ve znamení putování. Od pondělí 29. listopadu do 6. ledna 2022 si všichni poutníci budou moci opět projít deset nazdobených vánočních stanovišť po celém městě, a k tomu si zahrát o hezké ceny.

Jihlava: Vánoční putování letos opět v Jihlavě
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Statutární město Jihlava připravilo na letošní adventní čas opět městskou soutěž Vánoční putování. Na každém stanovišti poutníky čeká nejenom krásná výzdoba, o kterou se postarali jihlavští dobrovolníci, ale také jednoduchý úkol, jehož řešení si budou moci zapsat do kartičky. Mapu stanovišť lze najít zde.

„Kartičku si můžete od pondělí vyzvednout a vyplněnou opět odevzdat na Městském informačním centru, vchod z Masarykova náměstí. Na každého úspěšného řešitele čeká drobná odměna, hlavní ceny se budou losovat po skončení putování začátkem příštího roku,“ uvedla Ivana Hamáčková, která za odbor školství, kultury a tělovýchovy soutěž pořádá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Zbyněk Stanjura byl položen dotaz

Dostupné bydlení

Když je pro vás takovou prioritou, proč jste to víc neřešili už teď? Nebo podle vás jste udělali maximum a to, že není bydlení nebo je pro většinu lidí nedostupné je výsledek? Já už mám dojem, že vy politici o dostupném bydlení jen mluvíte a problém narůstá!

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Neinvestiční dotační programy na rok 2026

7:33 Cheb: Neinvestiční dotační programy na rok 2026

Programy jsou vyhlášeny pro oblast kultury, školství, sportu a tělovýchovy, sociální, zdravotní, pre…