Jihlava opět bodovala v soutěži Zlatý erb

18.03.2024 22:31 | Tisková zpráva

V krajském kole soutěže Zlatý erb 2024 o nejlepší webové portály skončila Jihlava na druhém místě.

Jihlava opět bodovala v soutěži Zlatý erb
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Jihlava byla i letos úspěšná v krajském kole soutěže Zlatý erb. V kategorii nejlepší webový portál obce s rozšířenou působností obsadila druhé místo.

Kraj Vysočina se rozhodl vyhlásit i 2 speciální kategorie – nejlepší webový portál sboru dobrovolných hasičů a nejlepší webový portál školského zařízení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Šlo podle vás o jasný komplot Blažka již od počátku?

Aspoň podle toho, na co v tomto článku poukazujete, jestli to je teda pravda, tak o co jiného šlo? A stačí podle vás to, že Blažek rezignoval? Není už toto protizákonné? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kordova-Marvanova-Ministerstvo-zatajilo-dulezity-dukaz-775472

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ústí nad Labem: Florbalisté navštívili Magistrát

22:42 Ústí nad Labem: Florbalisté navštívili Magistrát

Zástupci vedení města přijali na Magistrátu tým Florbal Ústí, kterému se podařilo po sedmi letech vy…