Jihlava se podílí na pilotním projektu Eduzměny o rozvoji vzdělávání

10.02.2021 19:31 | Zprávy
autor: PV

„Všechny děti se učí naplno, s radostí a rovnými šancemi a ze školy odcházejí připravené na výzvy a příležitosti 21. století,“ tak zní vize Nadačního fondu Eduzměna, se kterým Jihlava podepsala memorandum o spolupráci, ke které byl přizván i spolek Jihlava mluví o vzdělávání.

Jihlava se podílí na pilotním projektu Eduzměny o rozvoji vzdělávání
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Statutární město Jihlava podepsalo memorandum o spolupráci s Nadačním fondem Eduzměna a spolkem Jihlava mluví o vzdělávání. Nadační fond Eduzměna daroval pro další rozvoj vzdělávání v Jihlavě spolku Jihlava mluví o vzdělávání 200 tisíc korun již v minulém roce. Zároveň jihlavští radní na svém posledním zasedání schválili navýšení příspěvku města pro základní školy o 1,4 milionu korun.

„Finance budou využity na realizaci potřeb a dalších opatření, které v minulém roce pojmenovaly samy školy a jejich ředitelé s učiteli při tvorbě Analýzy potřeb základních škol města Jihlavy. Tyto finance jsou alokovány do tří oblastí, a to částečně na participativní rozpočet pro každou školu, podporu klíčových výzev napříč školami a podporu fungování škol,“ doplnila primátorka města Jihlavy Karolína Koubová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Stávka na ČT

Co říkáte na to, že ČT, která je placená z našich peněz vlastně stávkuje a zasahuje stávkou do vysílání? Já chápu, že chtějí vyjádřit svůj názor a ve svém volném čase, ať tak činí, ale zasahovat do vysílání mi nepřijde vzhledem k poplatkům, které platíme košér. Jak se na to díváte vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…