Jihlava zaplatila nový zvukový systém a sedačky v Kině Dukla

11.09.2020 15:51

Kvůli výměně sedaček bude do začátku Mezinárodního festivalu dokumentárních filmů omezen provoz velkého sálu, v malém sále se budou sedačky měnit až po skončení festivalu. Zvukový systém je již vyměněn v obou sálech.

Jihlava zaplatila nový zvukový systém a sedačky v Kině Dukla
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava
reklama

Statutární město Jihlava pravidelně investuje do rozvoje kultury ve městě. V současné době v rámci provozního rozpočtu majetkového odboru zajišťuje výměnu sedaček v Kině Dukla, a to za necelé dva miliony korun. Velký sál Reform tedy bude pro nadcházející 24. ročník MFDF špičkově vybaven – v letošním roce se již za finanční pomoci města nahradily zastaralé zvukové systémy, a to za přibližně milion a půl korun.

„Provoz kina je tak omezen na sál s výrazně menší kapacitou. Kino Dukla proto prosí všechny návštěvníky, aby preferovali bezkontaktní on-line nákup vstupenek přes webové stránky www.kinodukla.cz,“ doplnil Radovan Daněk, mluvčí města Jihlavy.

Výměna sedaček byla rozdělena do dvou etap – při první se nahradí sedačky a zvukový systém ve velkém sále, a to do 27. října, kdy začíná Mezinárodní festival dokumentárních filmů. V malém sále se sedačky nahradí až po skončení festivalu. Zvukový systém je již nový v obou sálech.

V loňském roce v Kině Dukla proběhla oprava promítacího stroje a také oprava dvou zvukových systémů, které dohromady stály necelých 400 tisíc. O průběhu oprav a případném znovuotevření velkého sálu Reform budou pracovníci kina informovat na zmíněných stránkách.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jindřichův Hradec: Pozor na podvodníka, který se vydává za pracovníka Ledaxu

14:05 Jindřichův Hradec: Pozor na podvodníka, který se vydává za pracovníka Ledaxu

V Jindřichově Hradci se objevilo už několik případů, kdy se neznámý muž snažil vetřít na sídlišti U …