Jihlava zjišťuje názory na kulturu, volný čas a cestovní ruch

01.07.2016 17:23 | Zprávy
autor: PV

V Jihlavě od začátku června běží dotazníkové šetření, které se týká spokojenosti veřejnosti s kulturní nabídkou, možnostmi volnočasového vyžití a turistické atraktivity Jihlavy.

Jihlava zjišťuje názory na kulturu, volný čas a cestovní ruch
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Kdo má zájem se podělit o svoje názory, má stále možnost, zpracovatel dotazníku prodloužil termín na vyplnění o jeden měsíc, tedy do konce července. Dotazník je dostupný z úvodní stránky webu města Jihlavy www.jihlava.cz v sekci „aktuálně“. Svoje názory a podněty vyjádřilo už několik stovek lidí.

Dotazník má 19 otázek a jeho vyplnění zabere zhruba 15-20 minut. „Jeho vyplněním nám pomůžete ve snaze zkvalitnit služby v oblasti kulturního a volnočasového vyžití,“ zve k účasti na přípravě strategie primátor města Rudolf Chloupek. Průzkum je součástí tvorby Strategie pro kulturu, volný čas a cestovní ruch města Jihlavy, který bude definovat, jakým způsobem by se služby v oblasti kultury, volného času a cestovního ruchu měly v následujících zhruba 8 -10 letech v Jihlavě rozvíjet. „V této snaze se samozřejmě musí dokument opírat o názory obyvatel na tuto problematiku,“ dodal primátor.

Strategie pro kulturu, volný čas a cestovní ruch města Jihlavy bude plán strategický města, jehož cílem je zkvalitnit služby v uvedených oblastech a napomoci Jihlavě profilovat se jako metropole Vysočiny, která je atraktivní pro své obyvatele i návštěvníky. „Pestrost a kvalita nabídky je jedním z předpokladů pro to, aby město dokázalo udržet a přilákat mladé lidi, kvalifikovanou pracovní sílu, které se mnohým podnikům aktuálně nedostává, a v neposlední řadě větší množství návštěvníků a turistů, kteří každoročně na Vysočinu zavítají,“ říká k připravované strategii primátor města Rudolf Chloupek.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

22:41 Prachatice: Rekonstrukce bytových jader

Starosta Jan Bauer a místostarosta Jan Kotrba navštívili bytový dům v ulici Národní 1003, kde byla d…