Jindřichův Hradec: Třetí etapa opravy Václavské ulice začne 19. dubna

12.04.2021 9:15 | Zprávy
autor: PV

Od 19. dubna bude kvůli opravě vozovky uzavřena část Václavské ulice. Aktuální rekonstrukce naváže na tu loňskou. Půjde o úsek od křižovatky s ulicí U Nemocnice po křižovatku s ulicí Československých legií.

Jindřichův Hradec: Třetí etapa opravy Václavské ulice začne 19. dubna
Foto: jh.cz
Popisek: Pohled na Jindřichův Hradec

Po dobu prací bude zrušena zastávka U Václava a nemocnice LDN. Náhradní zastávky budou v ulici Ruských legií, kudy vede objízdná trasa pro MHD a veřejnou linkovou dopravu. Hotovo by mělo být 13. září.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Co by měl Babiš udělat, abyste byli spokojení?

Mě to přijde tak, že ať by udělal cokoliv, tak stejně budete mít nějaký problém. A kdyby bylo ANO bez Babiše, tak byste se na něj dívali jinak a třeba s ním i spolupracovali? Děkuji za odpověď. Jana

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Zahájení výdeje parkovacích karet pro rok 2026

19:44 Cheb: Zahájení výdeje parkovacích karet pro rok 2026

Výdej parkovacích karet bude zahájen ve středu 7. ledna 2026