Souprava dvou vozů tažená lokomotivou s pohonem na stlačený zemní plyn vyjede poprvé v sobotu 1. května a v provozu bude vždy od pátku do neděle až do konce září.
Trasa začíná i končí na zastávce Tržnice a cestující vláček zaveze mimo jiné k divadlu, Císařským lázním nebo k areálu Gejzírpark. Základní jízdné je 120 korun, děti ve věku od 6 do 15 let, senioři 65+ a držitelé průkazu ZTP/P platí 60 korun.
Trasa a jízdní řád:
autor: PV